Zvonkohry Terapeutické

Zvonkohry pro Léčení a Sebeléčení Zvukem a Vibracemi

Zvonkohra - trubkové zvony, amoll , cdur A3,C4 12xAl35, 40,45
Zvonkohra - trubkové zvony, pentatonika dur, moll, Akebono aj. 12xAl35, 40,45
Zvonkohra - trubkové zvony, čakrová sada , od cca B2, 7xAl30-55

Terapeutické zvonkohry

Al-25-Al 35-Al50-Al60, alt.mosaz

Harmonizační léčivé trubkové zvonkohry terapeutické.

Trubkové zvony z hliníkové slitiny o min.průměru 25 mm, standartně Al35 mm (alt.Al50,60,80,100 mm), referenční hladina a4=432 Hz. Povrchová úprava přírodní hliník upravený broušením, aby vynikla jeho přirozenost, konečnou úprava je tvrdým lakem (velmi tvrdé jedno nebo dvousložkové laky pro interiéry a nebo pro exteriery). Alternativa je velmi zvukově bohatá binární mosaz s velkým podílem mědi s dlouhým dozvukem. Dodávka je včetně standartní paličky vhodné pro danou sestavu.

Tento typ zvonkohry je především vibračním terapeutickým nástrojem laděným do různých stupnic, módů, frekvencí. Primárně není zvonkohra určena k vytváření melodií, ale k vytváření Zvuku, souzvuků, vibrací, k meditaci...

Trubkové terapeutické sestavy z hliníkových slitin vynikají velmi harmonickým a silným zvukem, při velmi příznivé cenové hladině. Pro harmonizaci energetiky prostředí a energetiky lidského oranismu....

Lze je použít do venkovního prostředí (školy, školky, hudební a smyslové zahrady...), welness, SPA, hotelové areály, domovy pro seniory aj., nebo pro domácí relaxační, či účinné terapeutické léčebné využití.

V sestavě jsou samostatné laděné trubky v dané stupnici či modu, nebo dle požadavků. K trubkám může být dodáno PAD závěsné lanko d3-4 mm, provlečené do závěsných otvorů na obou koncích trubky (pro venkovní  užití otvory opatřené gumovými průchodkami). Trubkové zvony z lehkých hliníkových slitin je nutno zavěsit na rám za oba konce, mosazné těžké trubky je možno zavěsit za jeden konec. Jiné možnosti zavěšení - pevné připevnění  k rámu,  lze upřesnit po konzultaci pro daný profil trubky, typ rámu a použití. Plné využití rozsahu hlavně nízkých frekvencí je ovšem možné jen při závěsech na  lanka ze syntetických šňůr, pevné uchycení zvuk omezuje.

Trubky zvonkohry jsou ze slitiny hliníku (AlMgSi, AlMg07Si), povrchová úprava přírodního hliníku je broušením a povrchovou ochranou tvrdým lakem. V případě větších dodávek je i možnost eloxování. Další možností je velmi kvalitní a bohatý zvuk trubek mosazných (CuZn37, CuZn39Pb3). Sada je dodávána pro instalaci např.zavěšením do dřevěného rámu. Rám si může nechat zhotovit zákazník dle svých představ u nějakého šikovného truhláře v místě instalace, případně rám dodám nebo upřesníme dle Vašich osobních požadavků a zvony zavěsím (vhodnější varianta). V dodávce není palička, nutno objednat ( vhodné 2-3 paličky pro různé zvukové možnosti).

Např. nabízená standartní sestava amoll, 12 zvonů Al 35 ( délky od cca 97 cm do 56 cm), amoll - a3, h3, c4, d4, e4, f4, g4,- a4, h4, c5, d5, e5. Alt Cdur od c5 až g6, či jiné možnosti dle Vašich požadavků.

Zvonkohra vytváří dynamická zvuková pole, léčivé alikvotní struktury a přináší hluboký, harmonizující zážitek, uvolnění, spokojenost, radost. Zvukové pole lze těžko popsat, musí se slyšet. Zvonkohry lze bezpečně použít k relaxaci, harmonizaci, léčení, zvukové meditaci, vibrační "očistě" prostoru, narušení a harmonizaci nefunkčních energetickcýh polí v prostoru i energ.polí člověka. Při interakci více zvonů nebo i zvonkoher a interakci s prostorem a energet.poli vznikají při volném zavěšení bohaté dynamické zvukové struktury a vytváří se různé souzvuky. Nástroj je vhodný pro práci s klienty při muzikoterapii, pro osobní použití , zvukové zahrady aj.. Vhodné pro harmonizaci a čištění prostor.

Vyrábím různé typy, velikosti a ladění, z kvalitních trubek z různých slitin (nerez.ocel, měď, bronz, titan, dural), stanadartně slitina hliníku AlMgSi (velmi zajímavý a bohatý zvuk při příznivé ceně materiálu a hmotnosti). Standartní rozsah zvonkoher je 1-2 oktávy.

Závěsná syntetická šnůra pro zvony 3-4 mm nebo lanko ocelové 1,6-2 mm dle požadavku, cena od 6 Kč/m, zvony od AL30 mohou být opatřeny gumovými průchodkami s otvorem 3-5 mm.

  • u velkých profilů a ve veřejných prostorech je nutné zavěšení na oc.lanka, případně pevná instalace zvonů pomocí šroubů na rám, nutno upřesnit
  • objednávku s doručovacími údaji prosím zaslat na: vrytmu@vrytmu.cz , alt. tel. nebo mail konzultace
  • Sortiment je flexibilní, pro případné individuální požadavky viz kontaktní údaje. Ceny případných dřevěných rámů buď dle standartních mých rámů nebo dle Vaší upřesnění sestavy a požadavků na rám.
  • Možnost výroby zvonů a sestav i pro dodavatelské firmy dodávající zvukové prvky pro hudební a smyslové zahrady.
  • Zvony z mosazných trubek na základě závazné objednávky ( cena bude upřesněna dle požadavků, cena materiálu cca 9,5 x větší).
  • Zvukové ukázky pro Vaši představu budou brzy doplněny, prosím o strpení.

Zvonkohra čakrová

dle frekvencí kosmických těles, AL25-30-35-50, alt.mosaz

Sestava ovlivňující energetická centra člověka a jednotlivé aurické vrstvy. Primární působení v oblastí energetické duševní, poté v oblasti fyzické. Matematicky založena na rotaci planet kolem Slunce.

Frekvence a energetická centra (cca C3-A3):

 1.energetické centrum - 194,18 Hz

2.energetické centrum - 210,42 Hz

3 .energetické centrum - 126,22 Hz

4.energetické centrum - 136,10 Hz, ÓM

5.energetické centrum - 141,27Hz

6.energetické centrum - 221,23 Hz

7.energetické centrum - 172,06 Hz,

možné doplnění center mimo fyz.tělo - 8. centrum 272,2 Hz, 0.centrum, Gaia-68,05 Hz, vyšší a nižší ÓM

alt.je možná sestava pro oktávový posun frekvencí nahoru.

Speciální čakrová sestava 5 zvonů pro 8-12 energetické centrum

1074 Hz, 1185 Hz, 1296 Hz, 1317 Hz, 1428 Hz  (cca Cis6-Fis6)

počítadlo.abz.cz

Zvonkohry Universální harmonie

harmonizační kvintové sestavy, Al25-30-35

Zvonkohry laděné na čistou Pythagorejskou kvintu, polarity, harmonizace Yin a Yang, relaxace, základní přirozenost bytí, spiritualita, neomezený potenciál transformace v nekonečné variabilitě...

Varianta 1:  C+G , 256 a 384 Hz

Varianta 2: D+A , 288 a 426,7 Hz  ( sakrální a 3.oko)

Profil zvonu dle Vašeho požadavku 

Speciální trubkové zvony

pro harmonizaci

Jednotlivé zvony laděné na speciální frekvence pro stimulaci a harmonizaci

Křemík  - 448 Hz

ÓM  - 136,1 Hz

DNA - 528 Hz

Šišinka mozková - 963 Hz

Energie - 999 Hz

Ušlechtilé kovy, sestava 4 zvonů :  zlato 316 Hz, Platina 312 Hz, Stříbro 376 Hz, Křemík 448 Hz

Minerály:

Profil zvonu dle Vašeho požadavku 

Sada zvonů pro léčení fyz.těla

Sada zvonů nebo jednotlivě. Zvony jsou laděné na speciální frekvence pro stimulaci a harmonizaci jednotlivých orgánů těla - 117.3 až 492,8 Hz. Profil zvonu dle Vašeho požadavku

ledviny -  Hz

nadledvinky -  Hz

močový měchýř -  Hz

žlučník -  Hz

játra -  Hz

žaludek - Hz

pankreas - Hz

štítná žláza - Hz

plíce - Hz

tlusté střevo - Hz

tenké střevo - Hz


krev - Hz

mozek - Hz

kosti - Hz

svaly- Hz

tukové buňky - Hz

alt. sada seřazená orgánově do pentagramu